dentysta tomaszow lubelski

lek. stomatolog Jarosław Wojciechowski
DENTYSTA TOMASZÓW LUBELSKI

Dentysta Tomaszów Lubelski Jarosław Wojciechowski – Urodziłem się 21 listopada 1966 r. w Puławach. Od małego interesowałem się biologią, naukami przyrodniczymi oraz nowymi technologiami, z tego powodu idąc do liceum wybrałem profil biologiczno – chemiczny ( lekarski ). W liceum uczestniczyłem w licznych olimpiadach z zakresu biologii i chemii w celu rozwinięcia moich zainteresowań. W 1985 roku ukończyłem liceum ogólnokształcące imienia ks. A. Czartoryskiego w Puławach. Dzięki ciężkiej pracy i dużemu samo zaparciu udało mi się dostać z bardzo dobrym wynikiem na Uniwersytet Medyczny w Lublinie wydział Lekarski oddział stomatologii. W 1990 roku ukończyłem studia i rozpocząłem prace zawodową w Tomaszowie Lubelskim. W 1995 roku zrobiłem specjalizację ze stomatologii ogólnej ciągle doskonaląc swoje umiejętności na różnego rodzaju sympozjach i szkoleniach.

Mimo już dosyć długiej praktyki w stomatologii cały czas staram się wychodzić naprzeciw potrzebom pacjentów ciągle poszerzając zakres świadczeń używając najlepszych srodków i lekarstw znanych i cenionych firm takich jak : 3M- ESPE, vivadent, ultradent, strauman itd. i wprowadzając nowe bezpieczniejsze i przyjaźniejsze dla pacjenta techniki zabiegowe ( jak np. bezbolesna laseroterapia ) oraz cały czas modernizować gabinet tak aby nie odbiegał standardem od gabinetów zachodnich.

Każdego Pacjenta staram się traktować indywidualnie tak żeby zawsze kompleksowo i w najwygodniejszy dla pacjenta sposób całkowicie rozwiązać jego problem zawsze kierując się zasadą primum non nocere.

dentysta tomaszow lubelski - stomatolog

asystentka stomatologiczna Aleksandra Ujma
DENTYSTA TOMASZÓW LUBELSKI

Urodziłam się 16 listopada w 1993 roku w Tomaszowie Lubelskim. Pochodzę z Machnowa Nowego.

 

W latach 2009 – 2012 uczęszczałam do liceum ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim na profil humanistyczny, jednak od zawsze bardzo lubiłam biologię.

Po zdaniu matury w 2012 roku poszłam na studia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wybrałam kierunek Zdrowie publiczne znajdujący się na Wydziale Medycznym w formie stacjonarnej. Tam w 2015 roku uzyskałam tytuł zawodowy licencjata w obszarze nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej i obszar nauk społecznych. W czasie studiów odbyłam wiele praktyk zawodowych, m.in. w stacji sanitarno – epidemiologicznej, w podmiocie leczniczym jako rejestrator medyczny, w urzędzie gminy. Byłam także członkiem Studenckiego Koła Naukowego Promocji Zdrowia.

 

W 2015 roku rozpoczęłam naukę w Medyczno – Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie na kierunku Asystentka stomatologiczna. Ukończyłam tę szkołę po zdaniu egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w zakresie kwalifikacji – Z.15. Asystowanie lekarzowi dentyście i utrzymanie gabinetu w gotowości do pracy. Szkoła zapewniła nam praktyki zawodowe w wielu gabinetach stomatologicznych na terenie Rzeszowa, gdzie praktycznie uczestniczyłyśmy w wykonywanych zabiegach. W trakcie trwania nauki, jak i po ukończeniu szkoły otrzymałam wiele certyfikatów i dyplomów za uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, etc.

dentysta tomaszow lubelski - stomatolog

asystentka stomatologiczna Natalia Klar
DENTYSTA TOMASZÓW LUBELSKI

 

Urodziłam się 5 marca 1988 roku w Chorzowie.

 

Po ukończeniu Liceum Plastycznego im. J. Pankiewicza w Katowicach i uzyskując tytuł Plastyka o specjalności Jubilerstwo rozpoczęłam pracę w pracowni złotniczej. Niestety rzemiosło wypierane jest przez maszynowe produkty, więc po kilku latach przyszła pora na przekwalifikowanie się.

 

Kierunek Asystentka Stomatologiczna w Szkole Policealnej w Rudzie Śląskiej okazał się trafnym wyborem. Nauki ścisłe nigdy nie stanowiły dla mnie problemu, co pomogło mi ukończyć szkołę z bardzo dobrymi wynikami i zdobyć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie asystowania lekarzowi dentyście i utrzymania gabinetu w gotowości do pracy. Swoje umiejętności praktyczne szlifowałam w Prywatnym Gabinecie Stomatologicznym Joanna Rzyman-Karlicka w Rudzie Śląskiej, skąd otrzymałam bardzo dobre referencje.

 

Od kilku lat mieszkam w Tomaszowie Lubelskim, gdzie nadal aktywnie uczestniczę w zawodzie.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this